@siemstein
O tak. Szymkowiak. Facet, który nie miał szybkości, nie nadawał się na bok i w obronie grał słabo. Za to własnie mógł pasować do środka, bo miał jakąś technikę.
I ty porównujesz go do Jovicza, który jest świetnym, szybkim bocznym obrońcą, ale nie ma techniki na rozgrywanie w środku?
To, że się trafi ślepej kurze ziarno, nie zmienia zasad futbolu.
Może by tak Ondraszka na prawą pomoc, skoro Piszczek jest dobrym przykładem?
Przypomniałem sobie Smudę. Po meczu z Zagłębiem 25 X 2013 napisałem:
Cytat:
|
Smuda często robi loteryjne roszady i transfery (do których nosa nie ma, Lewandowski nie jest jedynym przykładem). Tak już mieszał z obrońcami, że każdego z nich już wypróbował na prawie każdej pozycji, wystawiając nawet obrońce Donalda w ataku w meczu z Ruchem.
|