Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 29.09.2016, 18:46
siemstein napisał(a):Wyświetl post
A kolego drogi, kojarzysz takiego gościa, dość dobry... Zaczynał na prawej, a skończył na środku. Chyba z dobrym skutkiem. A nazywał się ten gość, Szymkowiak.
Jeszcze miałem dodać, że przesunął Szymkowiaka do środka chyba właśnie Smuda, a u jego boku grał defensywny pomocnik Cantoro, przesunięty napastnik, ale zbyt byłem poirytowany tamtym postem. Szczerze mówiąc, to odpowiedzi na takim poziomie odbierają ochotę dyskutowania na forum.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując