abcabc napisał(a):

O... Uderz w stół i nożyce sie odezwą. Właśnie widziałem twój wspaniały kreci wpis
http://wislakrakow.com/forum/showthr...stcount1454393

Roztropki wyskakują z pomysłem: boczny obrońca na rozgrywającego... łał... Toż to pomysł, ma który Smuda by nie wpadł. A on wpadał na różne.
Tutaj nawet on by was chyba wyśmiał.
Boczny obrońca jak Jovicz (a nawet boczny pomocnik) opiera swa grę głównie na wybieganiu i ma technikę zupełnie inną niż ta potrzebna na środek. Wysłanie go tam byłoby niezłym rozwaleniem drużyny. Zepsucie obrońcy i chaos w środku.
Początkowo myślałem, że to typowa ignorancja i brak totalnej wiedzy o futbolu, ale może ty po prostu tutaj jesteś na dywersji. Zielony Beret z Ległej. Dzejms WielBłąd Leśnodorka.
Jak tam u was? Twoja Legia odpusza PP, ligę, LM i skupia się na lidze juniorów?
|
A kolego drogi, kojarzysz takiego gościa, dość dobry... Zaczynał na prawej, a skończył na środku. Chyba z dobrym skutkiem. A nazywał się ten gość, Szymkowiak.