Virusman napisał(a):

To co, JW Construction na koszulki?
|
70 minuta meczu z Górnikiem Łęczna po hattricku Grzegorza Bonina Wisła przegrywa to spotkanie 3-0. Wściekły JW wydzwania do Pani prezes domagając się zwolenianina trenera twierdząc, że nie będzie już dłużej finansował tej błazenady. " Nie po to daję taką kasę aby te gwiazdki plażowały sobie na boisku " Arek Głowacki zostaje przesunięty do klubu kokosa.

JW blokuje przelewy do Wisły Kraków SA do momentu aż piłkarze poprawią grę.
Ciekawe po ilu kolejkach coś tego typu miałoby miejsce
