domin_czyzyny napisał(a):

|
Dariok lepiej mieć na życie i spokojnie dalej walczyć o polepszenie bytu. A nie marzyć o milionach nie mając co włożyć do garnka, bo drobne nas nie interesują...
|
Pewnie, ze tak.
Poprostu nie czuje podniecenia na mysl o jakims tam kolejnym sponsorze. Ja mamy przezyc to przezyjemy, jak mamy zniknac to znikniemy i to bez wzgledu na to kto bedzie u nas na koszulce.
Sorki z mojej strony. Nie mialem zamairu odbierac komus tej zwiazenej z sponsorem przyjemnosci.