ulTraS napisał(a):

|
Wy serio ....a wierzycie w to , że specjalnie wylączyli ze sprzedaży int. zeby na C sprzedać? Jebnijcie się porządnie w łeb.....
|
Tak! oni serio serio w to wierza! Ale to tylko dylemacik, bo jest kilka spraw w ktore by nawet sam Jezus nie uwierzyl gdyby mu Bog te brednie do ucha szeptal.
Jeden drugiego nakreca i robi sie napieta atmosfera jak baranie jaja. Na stadionie nikt prawie nie siedzi na biletowym miejscu ale oni juz wiedza, ze to specjalnie blokowane sa sektory.
Oczywiscie stracilismy wielu kibicow, bo od kasy odeszli z kwitkiem, gdyz jak barany chcieli siedziec tam gdzie zamkniety sektor. O nie! kvrwa! Tak sie klinta nie traktuje, nic dziwnego ze ida do konkruncji!
Acha , niewiem czy wiecie, ale misiek otworzyl masarnie w piwnicy TSW. Bija karmione sterydami swiniaki i PF kreci tam slunskie kielbasy meczowe...cala wasza kasa idzie w palnik lub na wspolne dupy
