|
Akurat w sprawie Cierzniaka kolega wyzej ma racje.
Przykre, ze zawsze znajda sie jakies tegie/tepe glowy, ktore zaczynaja rozkmiinac i podwazac kubowe decyzje, pod katem ich slusznosci, praworzadnosci czy zgodnosci z karta praw czlowieka.
Trzeba zamknac japy i zawsze stac po stronie klubu. Nawet jesli nie do konca sie jest pewnym naszych racji to wątpliwości zostawic dla siebie a nie robic blaznow z siebie na publicznym forum.
Podobna kwestia z klubowymi oswiadczeniami. Jak ktos kpi z tej formy informacji i zawartych tam tresci to na pewno jest glupi i powiela brednie przeczytane w internecie. Jest pozbawiny wlasnej oceny i ma problemy z zrozumieniem stanowiska wlasnego klubu.
KAzde oswiadczenie jest odpowiedzia na przyczyne i zawiera nasze stanowisko wobec tego problemu. Klub nie widzi potrzeby by w inny sposob odnosic sie do wiekszosci idiotycznych problemow, rozdmuchanych do skali kataklizmu...i bardzo dobrze.
To klub decyduje o tym co jest wazne a nie pseudomedia i stada bajkopisarzy internetowych.
I trzeba odbierac akredytacje nierzetelnym i szkalujacych nasz klub dziennikarzom. JAk nie pasuje decyzja to Zawsze moze taki burak kupic bilet.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 28.09.2016 o godz. 04:45.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.
Cytat:
|
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
|
Radek Sobolewski
|