Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 27.09.2016, 22:28
W sprawie Cierzniaka to chyba ja podgryzałem. Ok., wiesz już tyle, że powiem Ci, kolego o wdzięcznym nicku, prawdę. Tak naprawdę w Warszawie spiskujemy przeciw całemu Krakowowi, nie tylko Wiśle. Każdy tu 24/7 myśli tylko jak miastu zabrać pieniądze, co tu jeszcze zrobić, żeby miasto padło. Smog nad miastem też nie bierze się z przypadku. Nawet ŚDM zadekretowano specjalnie, żeby zniszczyć Błonie. Jedynym ratunkiem jest walka o niepodległość, druga rabacja galicyjska. Do dzieła!
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując