Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11501
Stary 27.09.2016, 20:29
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
No nie,nie wierzę

Franciszek Smuda: Piłkarze Wisły Kraków prosili, żebym wrócił

http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...i-zebym-wrocil
Nikt do niego nie dzwonił. Albo dzwonił z życzeniami na imieniny i zażartował, że za trenera to takie wyniki by nie przeszły. Smuda wykłada się tu już w pierwszym zdaniu: za mojej kadencji atmosfera była dobra i nikt nie narzekał. On właśnie wyleciał za te narzekania.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując