Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 27.09.2016, 18:59
Ufff straszne meczarnie ale najwazniejszy jest awans co ze słabszymi rywalami nie udało sie paru innym klubo z ekstraklasy. Teraz czekamny na Amice, te dwa mecze powinny wygladac inaczej a juz przynajmniej jak mecze ligowe.

Statystyki:
bramki: 1-2
strzały: 20-19
strzały celne: 8-5
posiadanie (w %): 46-54
spalone: 0-4
rzuty rożne: 7-6
dośrodkowania: 13-20
faule: 20-12
żółte kartki: 1-1
czerwone kartki: 0-0
Odpowiedz cytując