Wyświetl pojedynczy post
kbr
Senior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 27.09.2016, 14:04
Naprawdę wierzycie w wysoką frekwencję w meczu z Lechem, który odbędzie się w środku tygodnia? Może być max 12 tys. , a znając życie jak będzie 10 tys. to trzeba będzie rozpatrywać w kategoriach sukcesu.

Ale żeby do tego doszło najpierw musimy wyeliminować Chojniczankę, osobiście mam duże obawy przed takim meczem..
Odpowiedz cytując