|
Naprawdę wierzycie w wysoką frekwencję w meczu z Lechem, który odbędzie się w środku tygodnia? Może być max 12 tys. , a znając życie jak będzie 10 tys. to trzeba będzie rozpatrywać w kategoriach sukcesu.
Ale żeby do tego doszło najpierw musimy wyeliminować Chojniczankę, osobiście mam duże obawy przed takim meczem..
|