|
ewentualny awans do 1/4 to dodatkowe pieniądze z biletów na mecz z Lechem... mam nadzieje, że nasi piłkarze i trenerzy zdają sobie z tego sprawę i nie pojadą do Chojnic na wycieczkę... ten mecz musimy wygrać!!
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|