Wyświetl pojedynczy post
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 27.09.2016, 09:05
nieznajomy napisał(a):Wyświetl post
(...) Pytanie czy Jagiellonia jest słabsza od Lecha, tego nie wiem. Myślę, że na ten moment podobny poziom. (..)!
Amica się dopiero podnosi i myślę że lepiej teraz grać z nimi a na wiosnę z Jagiellonią niż odwrotnie. Przed wiosennymi meczami wiele się wydarzyć może, jakieś transfery z jagi, kontuzje itp.
Ale o tym to martwmy się dopiero najwcześniej dzisiaj po 19:30
Odpowiedz cytując