nieznajomy napisał(a):

|
(...) Pytanie czy Jagiellonia jest słabsza od Lecha, tego nie wiem. Myślę, że na ten moment podobny poziom. (..)!
|
Amica się dopiero podnosi i myślę że lepiej teraz grać z nimi a na wiosnę z Jagiellonią niż odwrotnie. Przed wiosennymi meczami wiele się wydarzyć może, jakieś transfery z jagi, kontuzje itp.
Ale o tym to martwmy się dopiero najwcześniej dzisiaj po 19:30
