szprotson napisał(a):

Z przyjemnoscia bym Ci odpowiedział na zadane pytanie, ale biorac pod uwage ze Ty mi nie odpowiedzialas na zadane przeze mnie wczesniej pytania, mija się to z celem.
.
|
Co?
Człowieku. To po co ty bajdurzysz, skoro odmawiasz odpowiedzenia o co ci chodzi? O co ci chodzi, do cholery?
Wypowiedź się zaczyna właśnie od tego. Ty nawet nie masz odwagi wypowiedzieć o co ci chodzi.
Ja ci tłumaczę proste sprawy, których ty nie rozumiesz. A ty nawet nie umiesz wydukać, o co ci chodzi.