abcabc napisał(a):

@szprotson
No i dalej to samo.
O co ci chodzi? Wyartykuuj to. Twierdzisz, że nie ma manipulacji dzwiękiem, bo masz funfla w Live Park?
Czy twierdzisz, że dzwięk nie jest manipulowany? Ty sie nawet boisz tego otwarcie powiedziesz. Dlatego kręcisz, mącisz i robisz krecią robotę przeciw swojemu klubowi na rzecz twoich "przyjaciół" z Live Park i Legii.
|
Z przyjemnoscia bym Ci odpowiedział na zadane pytanie, ale biorac pod uwage ze Ty mi nie odpowiedzialas na zadane przeze mnie wczesniej pytania, mija się to z celem.
Tak, niech bedzie ze C+ manipuluje światam ligą, i w ogóle mają zainstalowany magnes w piłce dzięki czemu ona lata tak jak tego chcą.