|
Jakiego kreta? Chlopy od nas rozwiesily trans duzo wczesniej, ktos z L ( nie wyjazdowicz ) byl juz na stadionie, dal cynk do Warszawy a tam na szybko przed wyjazdem zrobili transa. Coz tu wiecej do rozkminiania.
PS. Nie pamietam na ktorych ( ale gdzies nie dawno ) derbach byla podobna sytuacja.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 26.09.2016 o godz. 19:35.
|