|
Mgła... pojęcie "podkrakowskich Łagiewnik" wprowadziły stołeczne pomioty z Woroniczej 17 podczas transmisji z pielgrzymek JP2 i B16 do Polski. Na szczęście przed wizytą F1 w Krakowie Dziwisz 500 metrów za stacją Łagiewniki (daw. Borek Fałęcki) zrobił stację Kraków Sanktuarium. Szkoda że w Stolycy te błazny nie jeżdżą na podwarszawski Ursynów, czy podwarszawskie Bielany!
Kolego zauważaj cudzysłowy następnym razem, bo mnie akurat topografia Krakowa nie obca.
|