Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 26.09.2016, 11:39
K..rwa Popović spieprzył mi urodzinowy prezent, ale jak zobaczyłem jak koleś zaczyna drobić niczym Zaza na Euro to wiedziałem jak to się skończy....
generalnie chciałoby się aby Wisła w każdym meczu grała na takim poziomie zaangażowania jak w ostatnich dwóch spotkaniach. Wówczas w ilości punktów byłaby jedynka przed 7 i góra tabeli, oby w kolejnych meczach grali podobnie, a punkty będą regularnie wpadać i wydostaniemy się z tego ....idołka......
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując