Każdemu podoba się cos innego, każdy czego innego szuka.
Ja np teraz jestem mega zadowolony z dużej ilości dróg, dróżek, skwerków itp do chodzenia.
A dojazd jak dojazd. I tak jeżdżę samochodem, korki są z każdej strony. A najważniejsze żeby można było wsiąść i w miarę jednym środkiem komunikacji dojechać a nie przesiadać się 3 razy.
Na mieszkanie jakie bym chciał w centrum mnie niestety nie stać

więc na jakieś ustępstwa trzeba pójść.