Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 26.09.2016, 09:13
Jeszcze były opcje - przedłużenia od cmentarza za tory i tam zrobienia pętli albo pociągnięcia torów do Batowic i tam zrobić P & R.


Z tym czasem to serio gość tak przedstawił - przystanki:

Złotego Wieku, Bohomolca, Park Wodny, Rondo Barei, Rondo Polsadu, Rondo Młyńskie, Wieczysta - ten tramwaj nigdzie sie nie rozpędzi - a z Wieczystej na dworzec jedzie jakieś 15 min.


Rozumiem linie jak na Płaszów czy Czerwone Maki gdzie tramwaj leci środkiem bez żadnych przeszkód ale tutaj oni planują co chwilę jakieś skrzyżowania.


Zresztą zobaczymy. Czy z tramwajem czy bez północ Krakowa i tak jest chyba najlepsza do zamieszkania
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując