|
tak slabej i obesranej 7egii to jeszcze nie widzialem w zyciu - przed meczem 0-0 wzialbym w ciemno - jedynie co mnie boli to fakt ze tak waznego karnego wykonuje najslabszy obok Bogusiekiego ( standardowo) pilkrz Wisly - tym wszystkim ktorzy twierdza ze Popovic zagral dobry mcz proponuje kupic sobie gumowy mlotek - albo odstawic alkohol - ten facet prezentuje poziom sredniego I ligowca - to jest po prostu jakies nieporozumienia ......boli tez jaeden fakt- ze mozna bylo tym meczem spuscic warszawska ku...e na 16 miejsce
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 25.09.2016 o godz. 20:25.
|