20 lat temu plan był takie że z Wieczystej poleci przez Rondo Polsadu i Barei pod cmentarz.
Teraz jakiś mózg wymyślił żeby z Ronda Barei puścić wzdłuż Dobrego Pasterza a potem między tymi nowymi blokami DomBudu a potem wzdłuż Bohomolca do pętli.
Na zebraniu gość z ZIKITU mówił że tramwaj na dworzec pojedzie około 30-40 minut - super, bo obecnie 182, 482, 152, 129 jadę 20-25 min jak są korki
