|
Paradoksalnie tramwaj pod oknem to może być atut. Zmieniasz mieszkanie, a obecne łatwo wynająć (gdyż jest dobrze skomunikowane).
A właśnie tak przy okazji, bo jako "zainteresowany" pewnie wiesz więcej niż ja: którędy ma iść ta nitka? O czym się mówi? NIe śledzę tak bardzo tematu.
Ostatnio edytowane przez felipe : 25.09.2016 o godz. 19:22.
|