Wyświetl pojedynczy post
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 25.09.2016, 18:38
Jaro1991 napisał(a):Wyświetl post
No to Pany - pora się pochwalić, w końcu trochę odświeżyłem temat

Udało się znaleźć super mieszkanie na Prądniku Czerwonym (Powstańców, niedaleko Szkoły Podstawowej nr.2) - 60m2, 3 piętro, 3 pokoje, odremontowane za 310000. Świetna opcja, dla mnie dużo lepsza jednak niż kupno mieszkania od dewelopera - w remont nie trzeba wkładać nic, bo poprzedni właściciel zrobił remont w 2014 roku (wymiana wszystkich instalacji, itp). Wiadomo, trzeba ogarnąć meble, ale to już mały problem. Bardzo jestem zadowolony, że zostajemy na Prądniku - jest blisko centrum, ale za to osiedle spokojne, szkoły na miejscu, sklepy niedaleko.
Ekstra, gratulacje! - bardzo dobra cena za mieszkanie do wejścia (minus meble), a jego wartość wzrośnie, bo w końcu kiedyś w okolicy puszczą tę mityczną linię tramwajową.
Odpowiedz cytując