Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 25.09.2016, 10:44
Zagwizdali na naszą korzyść i tyle w temacie. Trzeba było to wykorzystać i załatwić sprawę.

Wielki szacun dla nich za ten mecz, bo zapierdalali aż miło. Od początku widać było, że są nabuzowani i im się chce.
Pytanie - dlaczego w innych meczach widzimy kompletnie inny zespół, a na ległą jakoś są w stanie spiąć tyłki?

Sam wynik sprawiedliwy, pod koniec to się jeszcze różnie mogło skończyć.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując