Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 25.09.2016, 09:52
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
To chyba inny mecz oglądałeś, bo akurat Popovic był jednym z najlepszych na boisku.
Co nie zmienia faktu, że karne wykonuje fatalnie i powinien ktoś inny strzelać.

Ręka Pazdana NIE DO ODGWIZDANIA. Ochłoń, bo widzę, że masz problem z realną oceną.
Najlepszy na boisku?

Naprawdę?

Chyba sobie jaja robisz kolego, Popovicowi brakowało czucia piłki w tym meczu i było to ewidentne, dostawał piłkę w środku i zamiast siarczyście przerzucić albo zagrać po ziemi na drugą stronę to się bawił w siatkonogę, raz na stratę, raz na styk i ze dwa razy jak już crossował mocniej to nie w tempo na tyły nóg. W kreacji zupełnie mu ten mecz nie wyszedł i tyle mam do powiedzenia. Za to w destrukcji zagrał więcej niż dobrze.

Co do karnego to akurat tam gdzie siedziałem widać było ten wymach Pazdana całkiem nieźle. Kolega Ci rzucił zbliżonko na poprzedniej stronie. Nadal twierdzisz, że nie do odgwizdania?
Ostatnio edytowane przez s1mone : 25.09.2016 o godz. 09:57.
Odpowiedz cytując