Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 24.09.2016, 22:17
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Ja podalem tylko informacje ze profil ich grupy Ultras napisał co innego niż Ty twierdzisz.
A to czy wiarygodnie źródło czy nie, nie mnie to oceniac, szczególnie biorąc pod uwage ostatnie 2 miesiace i różnego rodzaju oswiadczenia na róznych fanpejdżach przedstawianych jako pewniak mimo iż to farmazon.
Szanujmy się. Tak to sobie można każdą oprawę demaskować, wejsc na stadion, zobaczyć i tyrknac do chlopakow co kolo Obi przejezdzaja by kupili spraye i na przescieradle jakis kulawy tekst napisali. Pozniej tylko z tym wejsc.
Mozna tez miec puchy ze sobą i na miejscu takie bazgroły strugac bo ewidentnie widac, ze to na kolanie robione.

Rozkminienie oprawy? Patrz - Wisła i żydy!
Ostatnio edytowane przez Dariook : 24.09.2016 o godz. 22:28.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując