szprotson napisał(a):

Ja podalem tylko informacje ze profil ich grupy Ultras napisał co innego niż Ty twierdzisz.
A to czy wiarygodnie źródło czy nie, nie mnie to oceniac, szczególnie biorąc pod uwage ostatnie 2 miesiace i różnego rodzaju oswiadczenia na róznych fanpejdżach przedstawianych jako pewniak mimo iż to farmazon.
|
Szanujmy się. Tak to sobie można każdą oprawę demaskować, wejsc na stadion, zobaczyć i tyrknac do chlopakow co kolo Obi przejezdzaja by kupili spraye i na przescieradle jakis kulawy tekst napisali. Pozniej tylko z tym wejsc.
Mozna tez miec puchy ze sobą i na miejscu takie bazgroły strugac bo ewidentnie widac, ze to na kolanie robione.
Rozkminienie oprawy? Patrz - Wisła i żydy!