Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 24.09.2016, 19:28
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Ale to nie jest zadna nowość.Oni jada do Poznania i jest to samo.Lepiej slyszalni niz 40 tys Lecha.

Pozdrawiamy zatem panów z Canal+ ,potraficie czynic Cuda
to nie panowie z C+ tylko ludzie z Live Park. Oni odpowiadają za transmisje.
Panowie z C+ przyjeżdżają na gotowe.

Dariook napisał(a):Wyświetl post
No to grubo

Wiarygodne zródło informacji.
Ja podalem tylko informacje ze profil ich grupy Ultras napisał co innego niż Ty twierdzisz.
A to czy wiarygodnie źródło czy nie, nie mnie to oceniac, szczególnie biorąc pod uwage ostatnie 2 miesiace i różnego rodzaju oswiadczenia na róznych fanpejdżach przedstawianych jako pewniak mimo iż to farmazon.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 24.09.2016 o godz. 19:33.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując