Wojtas napisał(a):

Ale to nie jest zadna nowość.Oni jada do Poznania i jest to samo.Lepiej slyszalni niz 40 tys Lecha.
Pozdrawiamy zatem panów z Canal+ ,potraficie czynic Cuda
|
to nie panowie z C+ tylko ludzie z Live Park. Oni odpowiadają za transmisje.
Panowie z C+ przyjeżdżają na gotowe.
Dariook napisał(a):

No to grubo 
Wiarygodne zródło informacji.
|
Ja podalem tylko informacje ze profil ich grupy Ultras napisał co innego niż Ty twierdzisz.
A to czy wiarygodnie źródło czy nie, nie mnie to oceniac, szczególnie biorąc pod uwage ostatnie 2 miesiace i różnego rodzaju oswiadczenia na róznych fanpejdżach przedstawianych jako pewniak mimo iż to farmazon.