Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 24.09.2016, 19:21
BW.WISŁA napisał(a):Wyświetl post
Zauważ że zawsze przed sektorem legii jest pięknie ułożony duży mikrofon, już od trzeci raz to zaobserwowałem z E25. Przy innych ekipach tego nie zauważyłem, a jestem na każdym meczu przy R22

Ale to nie jest zadna nowość.Oni jada do Poznania i jest to samo.Lepiej slyszalni niz 40 tys Lecha.

Pozdrawiamy zatem panów z Canal+ ,potraficie czynic Cuda
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 24.09.2016 o godz. 19:24.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując