BW.WISŁA napisał(a):

|
Zauważ że zawsze przed sektorem legii jest pięknie ułożony duży mikrofon, już od trzeci raz to zaobserwowałem z E25. Przy innych ekipach tego nie zauważyłem, a jestem na każdym meczu przy R22
|
Ale to nie jest zadna nowość.Oni jada do Poznania i jest to samo.Lepiej slyszalni niz 40 tys Lecha.
Pozdrawiamy zatem panów z Canal+ ,potraficie czynic Cuda
