BW.WISŁA napisał(a):

|
Zauważ że zawsze przed sektorem legii jest pięknie ułożony duży mikrofon, już od trzeci raz to zaobserwowałem z E25. Przy innych ekipach tego nie zauważyłem, a jestem na każdym meczu przy R22
|
Serio ? Ale przecież nie od dzisiaj wiadomo, ze rozmiar nie ma znaczenia
