Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 24.09.2016, 18:41
BW.WISŁA napisał(a):Wyświetl post
Zauważ że zawsze przed sektorem legii jest pięknie ułożony duży mikrofon, już od trzeci raz to zaobserwowałem z E25. Przy innych ekipach tego nie zauważyłem, a jestem na każdym meczu przy R22
Serio ? Ale przecież nie od dzisiaj wiadomo, ze rozmiar nie ma znaczenia
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując