Wyświetl pojedynczy post
BW.WISŁA
Member
 
 
Od: 02.2011
Skąd: KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 24.09.2016, 18:37
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Faktycznie w TV Legie bylo dobrze slychac.Na stadionie wcale.

I to jest własnie "urok" tego jak panowie magicy z Canal+ potrafia zrobic ze 1 tys > 21 tys .

zresztą temat miktofonów to temat rzeka,ale mysle ze juz przez tyle lat jest wałkowane,co nie zmienia faktu,ze na kazdym stadione Legia jest dobrze slyszalna.,i watpie zeby to był przypadek.


Zauważ że zawsze przed sektorem legii jest pięknie ułożony duży mikrofon, już od trzeci raz to zaobserwowałem z E25. Przy innych ekipach tego nie zauważyłem, a jestem na każdym meczu przy R22
Odpowiedz cytując