Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 24.09.2016, 15:52
Po obejrzeniu powtórek ręki Pazdana uważam, że należał nam się karny. Takiego odbicia piłki ręką sędzia ma prawo nie gwizdnąć tylko wtedy, gdy zagranie ręką jest konsekwencją faulu. Ale Zachara nie faulował.
Odpowiedz cytując