Arked napisał(a):

|
A co do słabości ligi. Nasza liga jest po prostu przeciętna. A porównując ją do tej z przed 10 czy 20 lat to pewno jest mocniejsza i bardziej wyrównana. Dużo mniej jest drużyn ogórkowych, z którymi można wygrać na stojąco (właściwie to takich nie ma).
|
"Ide o zakład", ze taki nawet taki Groclin z lat 2003 2005 by te lige rozwalił w puch...
Wyrownana to moze i jest ale na pewno nie mocniejsza i nie ładniejsza.Dawniej bylem w stanie obejzec mecz innej ekipy niz Wisła, czy to mecz Legii kibicujac Jej rywalowi, czy to Groclin, Amike a nawet Odre swego czasu( Rockim xd ). Od jakis 5-6 lat po prostu ogladanie tej ligi mnie obrzydza i nawet mecze Wisly ogladam z zacisnietymi zebami aby wytrzymac.