Wyświetl pojedynczy post
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 24.09.2016, 15:19
Mixu napisał(a):Wyświetl post
Brawa dla zawodników za serce do walki. Chcieli dzisiaj wygrać i widać było że bardziej im zależy na 3pkt niż piłkarzom warszawskiej prostytutki.

Serce do walki było tylko trochę głowy do gry brakowało. Pierwsza połowa była fajna bo lewe skrzydło fajnie chodziło nasi praktycznie zawsze byli tam gdzie powinni być. Druga połowa to szarpanina i bicie głową w mur.
Brakuje rozgrywającego to widać i niestety dzisiaj było chyba najsłabsze spotkanie w wykonaniu Zachary. Może jak się bedzie dogrywał z Ondraskiem to z czasem będzie lepiej.

Popović. Człowieku ty jesteś drugim Jirsakiem. Ledwo poprawny i nic poza tym. I bez charakteru. Zamiast się przepychać weź dwóch legionistów na plecy. Wtedy będziesz bardziej męski.
Kolego teraz to już przesadziłeś. Jirsak był dużo lepszy od Popovicia. Przede wszystkim technicznie. Pamiętasz jakie bramy walił na początku? Porównywanie Popovicia do Jirsaka jest grubo nie na miejscu!!! Ile Jirsak miał asyst. Ta najważniejsza z Barceloną!!! a ile ma Popović? Popović kopie się po czole i nic więcej!!!
Odpowiedz cytując