Wyświetl pojedynczy post
TS&ZKS
Senior Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 24.09.2016, 14:13
piotek napisał(a):Wyświetl post
Zapis o świadomym zagraniu ręką powinien być, imo, usunięty, bo daje prawo do sporych nadużyć. Zresztą co kogo obchodzi, czy było to świadome, skoro drużyna przeciwna traci realną szansę na bramkę (a w sytuacji z Pazdanem piłka miała taka rotację, że najpewniej trafiłaby do Zachary)? To tak jakby jechać ślizgiem po mokrej murawie, skosić gościa i tłumaczyć się, że nie było intencji sfaulowania, tylko murawa za daleko poniosła

Co do wiadomej sytuacji - wydaje mi się, że jak człowiek leci na twarz, to wystawia rękę do przodu, żeby się zaasekurować, a nie pływa kraulem.

I niech ktoś mi wytłumaczy, jakim cudem Moulin nie skończył meczu z żółta przynajmniej? Popełnił 8(!) fauli, przynajmniej raz z korzyścią taktyczna dla zespołu. Jesli dobrze pamiętam przepisy za samo ironiczne oklaskiwanie decyzji sędziego, powinien dostać kartkę.
Moge Ci powiedzieć w jaki spodób. Graliśmy z drużyną pzpn. Oni nie mogą przegrywać takich meczy. A prawda jest taka, że karnego przez reke pazdana nie powinno byc. On powinien już dawno w szatni z czerwoną kartką siedzieć. No ale jak 12 zawodnik legii mogl oslabic swoj zespol?
Odpowiedz cytując