FrankDrebinTSW napisał(a):

|
Swiete słowa. Ta liga jest tak słaba, ze wystarczy zaangazowanie i sie ja wygrywa, nie to co dawniej.
|
Wybacz ale jest to gówno prawda. W ostatnich dwóch meczach graliśmy z dużym zaangażowaniem. Wygraliśmy jeden z nich po, co tu dużo mówić, bardzo przypadkowej bramce w ostatniej minucie. W drugim szczęścia już zabrakło. Jeśli brakuje umiejętności i jakości w grze ofensywnej to punkty zdobywa się sporadycznie. Żadne specjalne zaangażowanie tu nie pomoże. Przeciwnik wzruszony zaangażowaniem naszej drużyny nie wrzuci sobie piłki do swojej bramki. Jedyna droga to dalsze doskonalenie gry defensywnej i przede wszystkim ofensywnej. Zaangażowanie to jest podstawa i nie brakowało nam go w większości przegranych meczów.
A co do słabości ligi. Nasza liga jest po prostu przeciętna. A porównując ją do tej z przed 10 czy 20 lat to pewno jest mocniejsza i bardziej wyrównana. Dużo mniej jest drużyn ogórkowych, z którymi można wygrać na stojąco (właściwie to takich nie ma).