Wyświetl pojedynczy post
FrankDrebinTSW
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Canis Majoris

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 24.09.2016, 12:16
DJ Hazel napisał(a):Wyświetl post
Jeśli każdy mecz gralibyśmy z takim zaangażowaniem to moglibyśmy nawet wygrać tą śmieszną ligę. Bo w czym my jesteśmy gorsi od takiej np Termaliki ? Mamy gorszy skład? Nie sądzę. Brakuje nam zaangażowania w każdym meczu . Obawiam się jednak,że już za tydzień znów zacznie się padaka ( obym się mylił !) .
Taką Wisłę chce się oglądać.Przypomniały się najlepsze czasy. Zarówno na boisku jak i na trybunach. Oby więcej takich meczy ! Legia szczyci się,że wyczaiła nam oprawę...Pociąg mieli o 16 więc ktoś pewnie wcześniej dał im info nabazgrali coś na prześcieradle i wielkie pajacowanie się zaczęło,że nas rozkminili. W końcu kibicowsko idzie na lepsze z naszej strony. Będzie tylko lepiej bo potencjał w nas ogromny.
PS. Czemu po raz kolejny znajomy oglądający mecz w tv twierdzi,że Legia bardzo dobrze słyszalna a w realu zupełnie ich nie słyszałem? Czy to serio canal plus ustawia tak te mikrrofony? przecież to nawet nie realne by 800 ludzi przekrzyczało ponad 20 tys

Swiete słowa. Ta liga jest tak słaba, ze wystarczy zaangazowanie i sie ja wygrywa, nie to co dawniej. Żałosne jest tylko to, ze wczorajszy rywal gra w LM...

Co do mikrofonow to chyba nie jest nowosc przeciez nawet jak był ten prowizzoryczny sektorek jeszcze na starym stadionie oddalony 50m od boiska to w c+ bylo slychac Legie a co dopiero pozniej
Ostatnio edytowane przez FrankDrebinTSW : 24.09.2016 o godz. 12:20.
Tylko Wisła...

San Antonio Spurs ) 99,03,05,07

Madrid cabron....

Detroit Red Wings!
Odpowiedz cytując