Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 24.09.2016, 11:52
szprotson napisał(a):Wyświetl post
ręka Pazdana nie do odgwizdania?
Zapis o świadomym zagraniu ręką powinien być, imo, usunięty, bo daje prawo do sporych nadużyć. Zresztą co kogo obchodzi, czy było to świadome, skoro drużyna przeciwna traci realną szansę na bramkę (a w sytuacji z Pazdanem piłka miała taka rotację, że najpewniej trafiłaby do Zachary)? To tak jakby jechać ślizgiem po mokrej murawie, skosić gościa i tłumaczyć się, że nie było intencji sfaulowania, tylko murawa za daleko poniosła

Co do wiadomej sytuacji - wydaje mi się, że jak człowiek leci na twarz, to wystawia rękę do przodu, żeby się zaasekurować, a nie pływa kraulem.

I niech ktoś mi wytłumaczy, jakim cudem Moulin nie skończył meczu z żółta przynajmniej? Popełnił 8(!) fauli, przynajmniej raz z korzyścią taktyczna dla zespołu. Jesli dobrze pamiętam przepisy za samo ironiczne oklaskiwanie decyzji sędziego, powinien dostać kartkę.
Odpowiedz cytując