|
Junior Member
Offline
|
#95

24.09.2016, 11:28
|
szprotson napisał(a): 
ręka Pazdana nie do odgwizdania?
No czy ja wiem ....hm...gdyby taka sytuacja była w polu karnym Wisły myśle ze mógłbym usłyszeć gwizdek i tłumaczenie ze nie schował odpowiednio ręki czy też że przez ręke piłka zmieniła tor lotu czy inne w podobnym wytłumaczalnym tonie.
Mnie ciekawi jak karne wykonuje Ondrasek.
(...)
|
Tak: http://ekstraklasa.tv/bramki/gornik-...-strzal/vxwtdd
|
|