Wyświetl pojedynczy post
Drako
Junior Member
 
Od: 07.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 24.09.2016, 11:28
szprotson napisał(a):Wyświetl post
ręka Pazdana nie do odgwizdania?
No czy ja wiem ....hm...gdyby taka sytuacja była w polu karnym Wisły myśle ze mógłbym usłyszeć gwizdek i tłumaczenie ze nie schował odpowiednio ręki czy też że przez ręke piłka zmieniła tor lotu czy inne w podobnym wytłumaczalnym tonie.
Mnie ciekawi jak karne wykonuje Ondrasek.

(...)
Tak: http://ekstraklasa.tv/bramki/gornik-...-strzal/vxwtdd
Odpowiedz cytując