Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 24.09.2016, 11:20
Gra wygląda nieźle. Fizycznie też prezentujemy się bez zarzutu. Co mnie jednak niepokoi to potworne problemy ze strzelaniem bramek. W tym względzie niestety nic się nie zmieniło. Na szczęście obrona pozbierała się do kupy i rywale w ostatnich dwóch meczach zawiesili poprzeczkę bardzo nisko bo nie byłoby tak wesoło. Wypada liczyć na dalszy progres, w który wierzą trener i co najważniejsze sami piłkarze.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując