Tak, ekipa która technicznie obsługuje mecze z c+ to kibice legii. Było już kiedyś o tym pisane. W Poznaniu tez cwelka "przekrzykuje" tamtejszy młyn dzięki pomocy ekipy technicznej...
Tak czy owak legia to cykory - jedyne co im pozostało to rozkminianie opraw
