Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 24.09.2016, 10:50
ręka Pazdana nie do odgwizdania?
No czy ja wiem ....hm...gdyby taka sytuacja była w polu karnym Wisły myśle ze mógłbym usłyszeć gwizdek i tłumaczenie ze nie schował odpowiednio ręki czy też że przez ręke piłka zmieniła tor lotu czy inne w podobnym wytłumaczalnym tonie.
Mnie ciekawi jak karne wykonuje Ondrasek.

Jeszcze co do Miśkiewicza. On ma naprawde niezły refleks. Ale jego minus to zły timing (uprzy wychodzeniu do piłek i obliczaniu ich lotu) oraz dziurawe ręce (chociaż wczoraj RAZ złapał piłke naprawde pewnie jak na bramkarza przystało)
Również dużo pracował wczoraj Zachara, bardzo czesto sie cofał i był w linii z naszym wolnym elektronem i mózgiem - Boguskim.
Imponował pressing i doskok, przez pierwsze 10 minut Legia nie wiedziała gdzie jest.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując