|
Popovic dobry mecz dużo lepszy od bezbarwnego Maczynskiego. Podobno cały czas gra z kontuzją. Co do karnego jak Denis podchodził dziwiłem się czemu nie Mójta? Bardziej z punktu cieszą się w Warszawie. Jak będziemy mieć takie same zaangażowanie jak w wczorajszym meczu to górna 8 jest pewniakiem.
|