Mecz fajny. Dwadzieciakilka tysiecy ludzi, dym, animozje, doping, czyli to co kibol z krwi i kosci lubi najbardziej.

W koncu jacys normalni ludzie na sektorze E. 21 i 22 z dobrym dopingiem wiele osob sie włączyło w doping, malo ....usiow laleczek dziadkow i innych gamoni. Wizualnie bardzo fajnie to na E wygladalo. Szkoda ze C nie chcialo prowadzic dialogu z E ograniczajac sie do sporadycznego kto dzis wygra? Jestem kibicem itp. Hsv powinno isc z calym stadionem na 2 strony w szczegolnosci jak na E dzisiaj naprawde kibolska ekipa. Ale to moze na przyszlość. Żaluje tylko ze ci ludzie ktorzy dzisiaj byli a wygladali ze nie byli z pierwszej łapanki tak nieczesto odwiedzaja nasz stadion. Taka liczba na kazdym meczu przez cala runde i mamy dlugi splacone. Tyle i az tyle. W kazdym razie nakrecajcie. W perspektywie, Nieciecza, prawdopodobnie Amika w PP, trzeba kuc żelazo poki gorące.