tofik napisał(a):

|
Czy zmieni się herb klubu po odejściu TF ?
|
Przypomnę, że "TS Wisła Kraków - piłka nożna SSA" (chyba tak dokładnie nazywała się piłkarska spółka na przełomie lat 1997/98) miała już swój herb, niemal taki jak aktualny, gdy przejmowała ją TF. Nie był to wymysł TF.