Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 23.09.2016, 23:42
Ile ja czekałem na taki mecz. Z tyloma ludźmi, z oprawą i bez podziału na trybunach, jak ostatnio. Atmosfera dala sporo frajdy. Szkoda punktów bo wygrana była na wyciągnięcie ręki, jak również ucieczka z ostatniego miejsca w tabeli. Dziwnie z ta frekwencja. Szczególnie,ze musieli ludzi na dodatkowe sektory wpuścić bo nie mieścili się w tych początkowo udostępnionych...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując