|
Chciałbym zobaczyć jakieś podsumowanie nt. punktów straconych przez niestrzelone karne z tego i poprzedniego sezonu. Założę się, że Wisła byłaby silnym, samodzielnym liderem.
Mecz przyzwoity w naszym wykonaniu, choć trzeba uczciwie przyznać, że Legia była dziś słaaaabiutka.
|