Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 23.09.2016, 23:04
Legia ,to jest naprawde zastanawiajace.Niewiem jakim cudem oni graja i awansowali do LM,serio.To co grają to na kolanach do Czestochowy ze trafili na ten Dundarwelk czy jakos tak,. ,bo jakby dostali byle jakiego sredniaka z ligi beligjskiej czy holednerskiej wyzej nie mówiac,to by dostali piekny oklep i w zyciu by do LM nie awansowali.Zreszta przed meczem pisalem ze są ciency jak Wawrzyniak i trzeba było jeszce mocniej na nich grać,to by w koncu cos wpadło.Tak słabego Mistrza Polski to niepamietam....
Mecz w naszym wykonaniu,no coz jesli tak bedziemy grac to widzę swiatelko w tunelu,walka byla ostra ,mecz z duzym wskazaniem na nas.
Podobal Mi sie Ondrasek,jakby coraz lepszy,silniejszy,on tak kiedys grał,zgrywał pilki,przyjmował,strzelał,potem zgasł,ale teraz widac ze jest coraz lepiej.

P.S Tez mi sie wydaje ze na meczu bylo duzo weicej niz te prawie 20 tys ludu co podaja ,ale skoro stadion byl zgloszony na 20 to nie wypada wiecej podać xD.
No i troche wlasnie stare czasy sie przypomnialy,to juz nie ta Legia z Łokietkiem ,Beretem czy Kucharskim Czarusiem ,ale dalej mozna ich nienawidzieć XD.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 23.09.2016 o godz. 23:13.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując