Wyświetl pojedynczy post
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 23.09.2016, 22:20
Abstrahując od sportowej strony spotkania fajnie że otoczka kibicowska była na świetnym poziomie. Mimo słabszej formy piłkarzy można było poczuć oglądając ten mecz jak za dawnych lat gdy takie mecze decydowały o mistrzostwie. Widać że niechęć jednych do drugich jest duża i to cieszy, powoduje emocje i dodaje smaku. Miejmy nadzieję że na mecz do Warszawy na ich ....idołek będziemy jechać jako drużyna z górnej połowy tabeli. Wynik ledwo zadowalający ale to był miły wieczór, niczym powrót do przeszłości.
Odpowiedz cytując