Brawo kuerwa!!!!!!! Szkoda amatorskiego karnego ale nie tylko to die liczy. Postawa piłkarzy może poza Boguskin, którego nie było widać taka jaka powinna być co mecz. Niepokoi to że to jest polska liga więc po dwóch dobrych meczach następny pewnie prze.......imy
